KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13789255
nr 1378 9255
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1965,59x66, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:12:18
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)